ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК НА АЗОВСЬКОМУ МОРІ

НАЙБІЛЬШИЙ БАСЕЙН З МОРСЬКОЮ ВОДОЮ НА УЗБЕРЕЖЖІ

ІНФРАСТРУКТУРА

На морі шторм, а купатися хочеться? У воді багато медуз чи водоростей, а ви такого не любите? Цінуєте максимальний комфорт та зручний відпочинок? На території нашого готелю розташований басейн з чистою морською водою оптимальної температури площею водної поверхні у 400 квадратних метрів. Це дарує можливість вдосталь поплавати під теплим південним сонцем.

Вздовж басейну розставлені зручні шезлонги для рівномірної засмаги тіла. А якщо стане занадто спекотно, то можна сховатися в тіні великих парасольок, які стоять по всьому периметру басейна. Втамувати спрагу чи трошки підкріпитися допоможе спритний, добре навчений обслуговуючий персонал. Свіжі прохолодні напої та смаколики можна замовити у затишному барі, який знаходиться на одній з терас вздовж басейну. Також у водоймі є місця з неглибоким дном, де діти мають змогу абсолютно безпечно плескатися у морській воді.

Готель «Улыбка Фортуны» – це чудова можливість насолодитися відпочинком у будь-яку пору року!

IMG_2838-min
IMG_2840-min
IMG_3028-min
IMG_3040-min
IMG_2867-min
previous arrow
next arrow
Rectangle 47

Додаткова інформація

Температура води та підігрів нашого бассейну.

Згідно з загально прийнятими стандартами температура води у відкритому бассейні у відкритих водоймах має становити від 21 до 25 градусів плюс.

У продовж літнього сезону температура води в нашому басейні підтримуєтся на рівні 21 — 27градусів плюс. Оскільки температура повітря у середньому становить 26-29 градусів плюс, тому підтримувати температуру води в басейні вищою, ніж 21 плюс недоцільно.

Додатковий підігрів басейну здійснюємо у весняний та осінній сезони.

SF_лого-removebg-preview

Якісний відпочинок на азовському морі Круглий Рік!

працюємо 24/7

БРОНЮВАННЯ

yourmail@gmail.com

місцезнаходження

АДРЕСА

о. Бірючий

Слідкуйте за нами в

Соціальних мережах

Погода